Jakie lampy tarasowe stojące wybrać?

Odpoczynek blisko natury i zieleni to świetny pomysł na leki weekend. Nie trzeba jechać za miasto, aby skorzystać z uroków lata – wystarczy przydomowy taras, balkon czy ogród. Poza wygodnymi meblami warto zadbać też o odpowiednie oświetlenie – jakie lampy tarasowe stojące wybrać? Możliwości jest wiele!

Lampy tarasowe stojące – prosty sposób na niebanalną oprawę miejsca wypoczynkowego

Letnia aura sprawia, że znacznie chętniej spędzamy czas blisko natury. Przydomowy taras możemy zaaranżować zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami – szeroki wybór mebli wypoczynkowych czy kawowych pozwoli na dowolne aranżacje. Meble to jednak nie wszystko – aby móc cieszyć się letnimi wieczorami, konieczne okaże się odpowiednie oświetlenie. Lampy tarasowe stojące to jedna z ciekawszych propozycji, które z pewnością wpłyną na odbiór przestrzeni i sprawią, że meble ogrodowe prezentować się będą jeszcze lepiej.

Lampy tarasowe stojące to przede wszystkim nowoczesne lampy solarne – są one projektowane zgodnie z najnowszymi trendami i z zastosowaniem trwałych materiałów, np. aluminium czy drewna tekowego. Lampy tarasowe tego typu mogą być ładowane na dwa sposoby: poprzez energię słoneczną oraz przez kabel USB. Lampy solarne to ekologiczne rozwiązanie i sposób na nietuzinkową aranżację przestrzeni. Szeroki wybór modeli pozwala na wybranie idealnych produktów, dopasowanych do istniejącej aranżacji. Lampy tarasowe stojące można umieścić na płytkach, na parapetach, stole.

Lampy tarasowe stojące w formie rattanowych lampionów

Chcąc nadać przestrzeni bardziej rustykalny wygląd, warto lampy tarasowe stojące zastąpić eleganckimi lampionami rattanowymi. Lampiony takie posiadają w swoim wnętrzu szklane naczynie, wewnątrz którego ustawia się świecę. Lampiony roztoczą subtelne światło i nadadzą przestrzeni wspaniałej oprawy.

 

 

-satori.org orzwnetrze.com.pl ard.net